Prodejna Zahrádkář


Teplická 368/68, Děčín 4
(naproti divadlu)

Prodejní doba
Adresa
Fakturační údaje
Kontakt
 
Hlavní stránka

přípravky proti plísním a houbovým chorobám

na ochranu rostlin


přípravky na houbové choroby (BIO, přírodní, šetrné k přírodě)

Bioan

BIO prostředek z přírodních potravinářských surovin k podpoře faktorů omezujících výskyt padlí

Bioan je prostředek ve formě emulgovatelného koncentrátu, určený ke zlepšení zdravotního stavu okurek a ostatní tykvovité zeleniny, rajčat, angreštu, rybízu, vinné révy, růží a ostatních okrasných rostlin s výrazným účinkem proti houbovým chorobám zejména ze skupiny padlí. Působí dotykově, napadené části rostlin je třeba dokonale smáčet aplikační kapalinou (do začátku skapávání postřiku).
Ochranná lhůta je 0 dní. Přípravek je vyroben výhradně z potravinářských surovin. Výpěstky je lze po omytí druhý den bez obav konzumovat.

Alginure

BIO ochrana, zvyšuje odolnost rostlin k plísním, strupovitosti a padlí

Alginure je pomocný prostředek pro posílení odolnosti rostlin proti houbovým chorobám. Po aplikaci prostředku dochází v rostlině ke zvýšení obsahu fytoalexinů a dalších látek, které zvyšují obranyschopnost rostlin vůči houbovým chorobám. Prostředek působí jak preventivně, tak kurativně. Přípravek je nejedovatý, nehubí užitečný hmyz. Účinné složky jsou výluh z mořských řas, rostlinné aminokyseliny, algináty, fosfonáty.
Oblast použití: vinná réva, jádroviny, brambory, rajčata, zelenina (salát, okurky, košťáloviny, cibule), řepka, jahody, obilniny, růže.