Prodejna Zahrádkář


Teplická 368/68, Děčín 4
(naproti divadlu)

Prodejní doba
Adresa
Fakturační údaje
Kontakt
 
Hlavní stránka

Přípravky na vosy, sršně

hubení vos, likvidace vosích hnízd


K hubení vos a likvidaci vosího hnízda si můžete vybrat z naší nabídky insekticidních přípravků na vosy Biotoll na vosy, Biolit Plus na vosy. Předejít výskytu vos, sršňů a tvorbě vosích a sršních hníz můžete pomocí přírodního repelentu (odpuzovače) na vosy, sršně a jiný létající hmyz Wespen-Frey Hagopur.


přípravky na vosy
Biotoll na hubení vos - ekologický insekticidní prášek na hubení vos

Biotoll na vosy

ekologický insekticidní prášek na hubení vos

Biotoll na vosy je kontaktní insekticidní prášek pro likvidaci vos a vosích hnízd. Není doporučeno aplikovat dovnitř vosího hnízda. Předností je kontaktní účinek, tzn. aplikace, poprášení na vosí hnízdo a okolí (např. pod střechou, za okapy, na trámy) z bezpečné vzdálenosti. Přidaný aplikátor dovoluje použití na již cca 2 m.

Biolit Plus na vosy - biocidní sprej k ochraně proti vosám

Biolit Plus na vosy

biocidní sprej k ochraně proti vosám

Biolit Plus na vosy je vysoce účinný prostorový a povrchový sprej k ochraně proti vosám. Nový aplikátor umožňuje zasáhnout hmyz větší dávkou účinné látky a také na větší vzdálenost. Díky velkému výdeji látky má Biolit Plus také okamžitý podchlazovací účinek, který snižuje pohyblivost hmyzu.

odpuzovač (repelent) na vosy, sršně
Wespen-Frey Hagopur, přírodní odpuzovač vos, sršňů a jiného 
           létajícího hmyzu Wespen-Frey Hagopur, přírodní odpuzovač vos, sršňů a jiného 
           létajícího hmyzu

Wespen-Frey Hagopur

přírodní odpuzovač vos, sršňů a jiného létajícího hmyzu

Wespen-Frey Hagopur je přírodní odpuzovač létajícího hmyzu jako jsou vosy, sršňi, ovádi a komáři. Zabraňuje tvorbě hnízd. Produkt je na čistě biologické bázi, účinkuje díky své speciální kombinaci pachů. Má lehkou velmi příjemnou levandulovou vůni.
Wespen-Frey Hagopur lze umístit kamkoliv do prostoru. Lze jej použít pro chaty, chalupy, kůlny, půdy, pro zahrádky v restauracích. Na dovolené jej můžete využít u vody, v karavanu či ve stanu. V soukromém sektoru je použitelný v obývacím pokoji, ložnici. Ochrání i skříň proti molům. V uzavřených prostorech (25 m2 pokoj) je doporučeno balení ve formě polštářků. Polštářek účinkuje po dobu 6-8 týdnů.