Prodejna Zahrádkář


Teplická 368/68, Děčín 4
(naproti divadlu)

Prodejní doba
Adresa
Fakturační údaje
Kontakt
 
Hlavní stránka

Přípravky proti ostatním škůdcům

hubení mšic, molic, červců (puklic), svilušek, třásněnek, housenek


přípravky na ostatní škůdce (BIO, přírodní, šetrné k přírodě)
Biool, insekticidní postřikový BIO prostředek na hubení škůdců

Biool

nejedovatý insekticidní BIO prostředek z přírodních potravinářských surovin

na mšice, molice, červce (puklice), svilušky, třásněnky, malé housenky

Biool ničí téměř všechny škůdce, které zasáhnete a smáčíte (mšice, molice, puklice, svilušky, třásněnky, malé housenky, aj.). Neškodí většině užitečného hmyzu a včelám. Biool je ve formě emulgovatelného koncentrátu. Prostředek působí kontaktně (dotykově), při aplikaci je nutné rostliny ošetřit velkým množstvím postřikové kapaliny. Nezbytné je škůdce zasáhnout postřikem a smáčet je. Působí na pohyblivá stádia škůdců, larvy i vajíčka hmyzu a některých roztočů. Přípravek má dobré vedlejší účinky proti houbovým chorobám ze skupiny padlí.
Ochranná lhůta je 0 dní. Plody ošetřených rostlin lze po omytí druhý den bez obav konzumovat. Přípravek je složen výhradně z potravinářských surovin. Biool je neškodný pro člověka, domácí zvířata, včely, slunéčka a převážnou většinu užitečného hmyzu. Biologicky se rychle a beze zbytku rozkládá. Nezanechává v půdě ani na rostlinách škodlivá rezidua. V řadě případů je postřik co do účinnosti srovnatelný s chemickými postřiky.

Rock Effect (Natura)

insekticidní postřik na bázi přírodních látek

na mšice, molice, svilušky, červce (puklice) a třásněnky (včetně přezimujících stádií) a na americké padlí

Rock Effect je unikátní BIO koncentrát na bázi přírodních látek s insekticidními účinky. Kontaktní účinek s protipožerovým efektem (rostliny škůdcům nechutnají). Ideální k aplikaci u těchto plodin: rajče, paprika, okurka, tykev, bob a do okrasných rostlin. Neškodí užitečným organismům. Je vhodný pro ekologické zemědělství, ochranná lhůta 1 den. Aplikace postřikem.

Symfonie 3 v 1 (Natura)

insekticidní postřik na bázi přírodních látek

hubí mšice, molice, svilušky, třásněnky, červce (puklice) v ranném stádiu

Symfonie 3 v 1 (Natura) je přípravek 3 v 1 (jako výživa, na ničení škůdců, lesk listů). Přípravek má kontaktní účinek s protipožerovým efektem (rostliny škůdcům nechutnají). Hodí se pro okrasné rostliny (pokojové, balkonové i venkovní). Neškodí užitečným organismům. Má jednoduchou aplikaci, roztok už je připravem v rozprašovači.

Neudosan AF (Neudorff)

přípravek proti škůdcům bez ochranné lhůty, šetrný k přírodě

Neudosan AF je insekticid ve formě emulgovatelného koncentrátu nebo roztoku připraveného k okamžitému použití, jehož účinnou látkou jsou draselné soli přírodních mastných kyselin, které se v přírodě rychle odbourávají, proto není předepsaná žádná ochranná lhůta. Používá se nejen v zahradě, ale především ve sklenících, bytech nebo kancelářích proti savým a žravým škůdcům (mšicím, sviluškám, molicím aj.). Postřikují se napadené části okrasných rostlin včetně dřevin. Neudosan je z mnoha přípravků nejvhodnější pro ovocné rostliny, bobuloviny, jahodník i pro zeleninu pod sklem i ve volné půdě, protože je možno po aplikaci plody ihned konzumovat - bez ochranné lhůty. Proti molicím (tzv. bílým muškám ve skleníku) se doporučuje ošetřovat porosty za nižších teplot, například časně ráno, kdy jsou méně aktivní a sedí na listech. Neudosan je velice vhodný i pro rostliny pěstované v hydroponii. Neudosan je neškodný pro včely, dravé vosičky a zlatoočky.