Prodejna Zahrádkář


Teplická 368/68, Děčín 4
(naproti divadlu)

Prodejní doba
Adresa
Fakturační údaje
Kontakt
 

Hlavní stránka -> krmiva, doplňková krmiva a potřeby pro drůbež a drobné domácí zvířectvo


V letošním roce rozšiřujeme nabídku o krmiva, doplňková vitamínová krmiva a chovatelské potřeby pro drůbež a drobné domácí zvířectvo.

krmivo pro křepelky
Křepelka UNI, krmivo pro křepelky

Křepelka UNI

krmivo pro křepelky

Křepelka UNI je drcená komletní krmná směs pro křepelky. Podporuje vyšší snášku a rychlý přírůstek váhy. Neobsahuje antikokcidikum. Krmivo je ve formě drcených granulí, které zaručují snadný příjem krmiva.
Doplňkové látky: Vitamin A, Vitamin D3, Vitamin E, Měď (síran měďnatý pentahydrát), Zinek (síran zinečnatý monohydrát), Mangan (oxid manganatý), Železo (síran železnatý monohydrát), Selen (seleničitan sodný), Jód (jodičnan vápenatý bezvodý), 6-fytáza.
Doporučené dávkování: Směs se podává v adlibitním množství. Křepelky musí mít volný přístup k dostatečnému množství nezávadné pitné vody.

doplňková vitamínová pro drůbež a drobná domácí zvířata
Roboran D, vitamíno-minerální krmivo pro drůbež

Roboran D

doplňkové vitamíno-minerální krmivo pro drůbež

ROBORAN D je kompletní přísada do krmiva určená pro slepice, kuřata, krůty, perličky, kachny a husy. Doplňuje krmnou dávku o potřebné vitamíny, nepostradatelné aminokyseliny metionin a lyzin, makrominerální a mikrominerální látky (Fe, Cu, Zn, Mn, J, Co, Mg, Se) a krmnou sůl v optimálních dávkách. Příznivě působí na snášku vajec, na zvýšení přírůstků hmotnosti, k snížení spotřeby krmiva a celkové zlepšení kondice a zdravotního stavu drůbeže.
Způsob použití: Denní dávka přípravku se řádně rozmíchá do denní dávky šrotovaného krmiva. Pokud je krmná dávka drůbeže složena výlučně z obilních šrotů, podává se vyšší z uvedeného rozpětí dávkování, je-li krmná dávka obohacena alespoň částečně o některé komponenty bílkovinné povahy (kuchyňské zbytky, volný výběh, pastva a pod.), podává se nižší dávka přípravku. Slepicím v plné snášce se doporučuje přidávat vaječné skořápky nebo jiný zdroj vápníku, další vitamínové a minerální přípravky není třeba přidávat.

Konvit NEO, vitamínová přísada do krmiva pro mláďata drobných 
           domácích zvířat

Konvit NEO

vitamínová přísada do krmiva pro mláďata drobných domácích zvířat

KONVIT NEO je vitamínová přísada do krmiva, určená především pro mláďata drobných domácích zvířat. Pravidelná preventivní aplikace podporuje růst, tělesnou kondici, užitkovost, odolnost proti chorobám různého druhu, zejména přeměny látkové a chorobám odchovu.
Použití: Podává se zejména v zimě a na počátku jara, kdy se nejčastěji projevuje nedostatek vitamínů a minerálních látek v důsledku neplnohodnotné krmné dávky. Používá se rozmíchaný v denní dávce krmiva.
Složení: Pšeničná mouka krmná, uhličitan vápenatý, Vitamíny A, D, E, K, B1, B2, B6, B12, C, Niacin, Kyseliny listová, Cholinchlorid, Pantothenan vápenatý, Biotin, Antioxidant
Dávkování:
Selata: 1-2 vrchovaté kávové lžičky denně
Běhouni: 2-4 vrchovaté polévkové lžíce denně
Kuřata: 1 vrchovatá lžička až lžíce na 10 ks denně
Mláďata jiných druhů zvířat: dávky úměrné dávkování pro selata

Plastin, vitamíno-minerální krmivo pro prasata, psy a drůbež

Plastin

vitamíno-minerální doplňkové krmivo pro prasata, psy a drůbež

Plastin se používá pro doplnění minerálních látek do krmné dávky.
Složení: Uhličitan vápenatý - 83,03%, dihydrogen a hydrogenfosforečnan vápenatý monohydrát (dikalciumfosfát) - 7,50%, uhličitan hořečnatovápenatý - 6,90%, síran železnatý monohydrát - 1,56%, oxid železitý - 0,50%, oxid zinečnatý - 0,18%, chelát zinku a aminokyselin n-hydrát - 0,11%, chelát železa a aminokyselin n-hydrát - 0,09%, vanilkové aroma - 0,06%, oxid měďnatý - 0,04%, chelát mědi a aminokyselin n-hydrát - 0,02%, oxid manganatý - 0,01%, chelát manganu a aminokyselin n-hydrát - 0,01%, jodid draselný - 0,01%.
Doporučené dávkování:
Prasata: podle velikosti 5 - 10 g tj. rovná kávová lžička 1 až 2 krát denně.
Selata: nejmenším na špičku nože 1 až 3 krát denně. Povyrostlým 3-5 g denně tj. slabou až rovnou kávovou lžičku 1 krát denně.
Psi: podle velikosti 1-5 g denně tj. 2 krát na špičku nože), až rovnou kávovou lžičku 1 krát denně.
Drůbež: 0,5 - 1,5 g denně, tj. pro 10 slepic nebo pro 50 - 100 kuřat denně vrchovatou kávovou lžičku

potřeby pro drůbež
podkladek pod slepice, sádrové umělé vejce

podkladek pod slepice

sádrové umělé vejce

Podkladek pro slepice - umělé vejce se dává do míst, kde mají nosnice snášet vejce.